جمعه 30 مرداد 1394 12:26 ب.ظ نظرات ()
Adobe Photoshop CS4 محصولی معروف و نام آشنا از شرکت آدوب می باشد که به شما این اجازه رامی می دهد تا  تصاویر واقعی و با کیفیت را ایجاد نموده و همچنین این امکان را برای شما فراهم می آورد تا آنها رابا استفاده مجموعه ای کامل از ابزارهای نقاشی، رسم، نیز ابزارهای روتوش ، تغییر داده و بهبود بخشید.

بار سنگین فتوشاپ را از شانه خود بردارید! + دانلود

 از دیگر قابلیتهای این نرم افزار می توان به بازبینی سریع ، برچسب گذاری، مرتب نمودن تصاویر، جستجو و ویرایش Metadata و لغت های کلیدی، و به اشتراک گذاری خودکار دسته ای از فایلها توسط مرورگرفایلی ارتقا یافته و مفید نام برد.

بار سنگین فتوشاپ را از شانه خود بردارید! + دانلود


با استفاده از فتوشاپ می توانید با روشی که بهترین راه برای شما با  ذخیره فضای کاری شخصی شده و تنظیمات ابزارها و نیز ایجاد کلیدهای میانبر صفحه کلید برروی تصاویر خود کار کنید. همچنیین می توانید چندین مرحله متفاوت را بلافاصله توسط پلات History  نرم افزار، undo  یا  redo نمایید .
با پرتابل این نرم افزار، فیلترهای مختلف و متنوع فتوشاپ را از گالری فیلترها بخواهید و محل  افکتهای جمع شده را بازبینی نمایید. همچنین نتایجی تحسین برانگیز با استفاده از ترکیب تصاویر، متون، وصدها افکتها لایه بندی که به شما اجازه کنترل توسط گروه بندی کردن مجموعه ها، کدینگ رنگها، و قفل نمودن را می دهد، بدست آورید. تنوع در طراحی ساختارها برای کلاینتها توسط ذخیره مجموعه ای از لایه ها درون یک فایل به عنوان Layer Comp ها بسیار کار آمدتر خواهد بود. 


بار سنگین فتوشاپ را از شانه خود بردارید! + دانلود با استفاده ازقراردادن متن برروی وسشیرها و یا درون اشکال،  چاپ چشم گیری را ایجاد نمایید و  حتی درنرم افزار Adobe Illustrator در هرزمانی متن را ویرایش نمایید.بار سنگین فتوشاپ را از شانه خود بردارید! + دانلودبار سنگین فتوشاپ را از شانه خود بردارید! + دانلود
بار سنگین فتوشاپ را از شانه خود بردارید! + دانلود


برای دانلود به لینك زیر مراجعه كنید.
نسخه: كامپیوتر
نوع فایل: فشرده

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان